“Shaolin Gang” publikojnë projektin e ri me skena eksplicite

08:35 / E martë, 17 Prill 2018
Dy reperët Blunt dhe Real kanë qenë top-temë e medieve rozë muajt e fundit.

Përmes rrjeteve sociale, ishte Real ai i cili njoftoi se dyshja tashmë kanë ndryshuar emrat artistik.

“Shaolin gang” do të quhen nga tash e tutje Blunt dhe Real, fjalë të cilën e përdorin vazhdimisht në çdo postim.

Ditë më parë, reperët kanë paralajmëruar projektin e ri, videoklipi i të cilit përmban skena eksplicite, mbushur përplot femra.

Kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në kanalin YouTube dhe titullohet “Tululu”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400