Shijoni bukuritë e natyrës me këtë modele cullak! (foto +18)

11:45 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Nëse doni me shijue bukuritë e natyrës, por në nji sfond pak ma ndryshe, atëherë duhet me ndjekë n’Instagram nji modele të veçantë.

 

Ajo quhet Magdalena Wosinska dhe ka mija ndjekës.

Me origjinë nga Polonia, ajo tash jeton në Los Angeles.

Ajo thotë se i shijon zhveshjet në natyrë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400