Shkëlqen Xheni e BB9, shfaqet në super formë

10:35 / E hëne, 19 Shkurt 2018

Ish banoren e Big Brother nuk e kemi parë më të bukur se kaq.

Xheni është një nga vajzat më simpatike të edicionit të nëntë të Big Brother.

Ajo shfaqeqet gjtihmonë mjaft e thjeshtë në rrjetet sociale. Në postimin e saj më të fundit ajo duket në super formë dhe krah fotos shkruanl: ‘Nuk mund të jetoni të kënaqur me 20 vite të vakët. Ose ngrije ose digje’.

Pas ndarjes nga Benardi ajo është parë aktive në jetëne  natës dhe pjesën më të madhe të kohës krah ish banorit Olsi Klosi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400