Shkëndije Mujaj provokon me gjoksin bombastik në Instastory

01:48 / E martë, 21 Nëntor 2017

 

Provokuese si gjithmonë.Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediet rozë.

Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për format bombastike të cilat aspak nuk heziton t’i shfaq para të gjithë ndjekësve të saj.Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku vë në pah gjoksin e saj bombastik.

Por, kjo nuk është hera e parë që Shkëndija provokon. Pak kohë më parë ajo kishte realizuar një set fotografik në Rugovë ku shfaqet tejet seksi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400