Shkurte Gashi publikon foton më të bukur të nënës së saj

00:26 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Shkurte Gashi ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë ajo aktive po tregohet në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Me anë të një fotografie ajo ka prezantuar nënën e saj, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Shkurta edhe më tej vazhdon të ruajë jetën e saj private larg medias rozë. Megjithëse është përfolur për një lidhje dashurie, ajo ende nuk ka treguar asgjë direkte.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400