Shoshi: Me Erën na ndodhën disa mosmarrëveshje dhe vendosëm të mos bashkëpunojmë (Video)

23:13 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Faton Shoshi e ka komentuar ndërprerjen e bashkëpunimit me këngëtaren e njohur Era Istrefi, për të cilën është spekuluar se kanë pasur edhe një lidhje në jetën private.

“Me Erën na ndodhën disa mosmarrëveshje… Edhe Era edhe unë u pajtuam që të mos bashkëpunojmë më, për shkak se kur fillojnë mosmarrëveshjet, më mirë është të ndërpritet bashkëpunimi më herët, duke qenë se problemet shkojnë vetëm duke u rritur”.

“Te ne vetëm filluan të rriteshin problemet dhe vendosëm që t’i ndajmë rrugët”, ka thënë Shoshi për Prive.

Lexo po ashtu:

Për këngëtaren që po ndërton famë botërore dhe tashmë ish-menaxherin e saj u përfol edhe për një lidhje sentimentale.

Mirëpo, kur është pyetur për këtë çështje, Shoshi ka preferuar të mos flasë.

Ndërsa se atë ketë një ribashkim të mundshëm, menaxheri ka thënë se është i fokusuar te artistë të rinj dhe nuk beson për një ribashkim profesional me Erën.

Vitin e kaluar, ai e ka konsideruar si shumë të suksesshëm për yjet që i ka pasur nën menaxhim.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400