Shpat Kasapi kapet ‘mat’ me Rovena Stefën, fillon romancë mes tyre?!

23:48 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Më herët ata janë përfolur për një lidhje dashurie të mundshme e siç duket ata janë rikthyer përsëri.

Bëhet fjalë për këngëtarin nga Tetova Shpat Kasapi dhe këngëtaren e njohur shqiptare Rovena Stefa.Vite më parë ata kishin edhe një projekt së bashku të cilët edhe u përfolën për një lidhje mes tyre, por që nuk ishte e konfirmuar nga vetë ata.

Me anë të një postimi të publikuar në rrjetet sociale, na jep më shumë mundësi për një lidhje në mes tyre.Në këtë foto ata janë duke darkuar së bashku, ku ishte e pranishme edhe nëna e tyre e të cilët duken mjaft të lumtur.I ftuar në emisionin ‘Top Show Magazine’ ai ka treguar se është në një lidhje dashurie dhe se këngën e fundit të tij i’a ka dedikuar asaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400