Shpat Kasapi tani edhe si aktor! Ky është filmi në të cilin do të aktrojë (Foto)

14:30 / E mërkure, 11 Janar 2017
Këngëtari Shpat Kasapi është i njohur për publikun për këngët e tij të suksesshme, të cilat e kanë pasuruar karrierën e tij prej këngëtari.

Projektin e tij të fundit e publikoi para një muaji, këngën “Nëse beson në Zot”, e cila u mirëprit mirë nga publiku dhe mori afro një milion klikime në YouTube.

Por, këngëtarin Kasapi do të kemi mundësinë që shumë shpejt ta shohim edhe si aktor!

Ndonëse nuk ka lëvruar ndonjëherë në këtë drejtim, këtë vit ai ka vendosur që ta sprovojë veten edhe në aktrim, duke u bërë pjesë e një prej filmave më të ri, i cili do të publikohet këtë vit,

“Jeto ndryshe” titullohet filmi, në të cilin Shpati do të luajë, xhirimet e të cilit janë kryer nëpër të gjithë Evropën, gjersa kanë përfunduar para pak ditësh në Stamboll të Turqisë.

Producent i këtij filmi është Dashnor Asllani, regjisor, skenarist dhe protagonist: Drilon Hoxha, gjersa pjesë e tij janë një kasë e madhe aktorësh të njohur si: Enver Petrovci, Kenan Gurgurovci, Ajsi Xhaxhaj etj.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, Shpati shfaqet përkrah aktorëve të këtij filmi në përfundim të xhirimeve në Stamboll.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400