Shpetim Desku dhe gruaja e tij vishen kaq bukur të kombinuar mes vete

23:26 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Shpetim Desku është i rezervuar sa i përket ekspozimit të fotove familjare në rrjetet sociale. Atë rrallë e shohim të postojë foto të tilla, po nuk vlen e njëjta edhe kur është fjala për kolegë, përcjell orainfo.

Pavarësisht kësaj ai e ka treguar portretin familjar të kompletuar me bashkëshorten dhe fëmijet.

Por në një foto ku ai shihet i vetëm me gruan e tij tregon se çfarë zonjë ka në krahë humoristi kosovar.

Të kombinuar me njëri-tjetrin ata përbëjnë një çift kaq të bukur të cilët e plotësohen mes vete.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400