Shqiptarja nga Kosova mahnit jurinë, shkëlqen në “The Voice of Holand”

01:48 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Një shqiptare nga Kosova ka mahnitur jurinë e The Voice of Holanda në fazen e parë konkuruese, e njohur si audicionet e fshehura.

Ajo është Tina Rama, e cila konkurroi me këngën ‘Issues’ nga Julia Michaels.

Nga video e postuar në kanalin zyrtar në YouTube të The Voice of Holanda, juria shfaqet e befasuar nga telenti i saj dhe i jep të drejtën për të vazhduar në fazën tjetër.

Tina ka lindur në Prishtinë, por prej vitesh së bashku me familjen e saj jeton në Rotterdam të Holandës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400