Shtohet edhe me një anëtar familja e “Cimës”

19:22 / E enjte, 12 Tetor 2017

Aktori i humorit, Rasim Thaçi- Cima është bërë përsëri gjysh.

Sot familja Thaçi ka mirëpritur anëtarin më të ri në familje, Malta Thaçi .

“Sot familjës tonë ju shtua dhe një bukuroshe, Malta Thaçi mirë se erdhe në këtë botë.Gjyshi dhe gjyshja të dojnë shumë.Urime djalit tim Burimit dhe Daorsës”, ka shkruar ai në Facebook.

Kujtojmë se Cima është babai i këngëtares së njohur Adelina Thaçi

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400