Shyhrete Behluli si zonjë në imazhet e fundit

17:36 / E shtunë, 10 Nëntor 2018

Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të njohura të skenës muzikore shqiptare.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me shumë stil dhe e bukur.

“Ju dëshiroj vikend të këndshëm” ka shkruar Shyhretja në këto imazhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400