Shyhretja bëhet ‘hor’ me veshjen e saj

00:54 / E martë, 17 Prill 2018

 

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan oravip.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Lorin dhe nuk po duket e kombinuar aq mirë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400