Si po ndihet Learta reja e Shyhretesë gjatë shtatzënisë?

22:23 / E shtunë, 12 Gusht 2017

Ka të atillë që janë pro dhe kundër lajmeve që lidhen me rejat e estradës. Grupi i parë interesohet të dijë gjithçka për jetën e tyre, stilin, i ndjekin në rrjete sociale, etj, ndërkaq grupi i dytë irritohen, duke i konsideruar si të pa rëndësishme dhe persona të dalë nga hiçi, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht opinioneve, nuset vazhdojnë të jenë IN dhe të përbëjnë lajm. Ato komentohen kudo, për gjithçka.

Reja e Shyhretes kryeson listen. Edhe shtatzënia e saj po ndiqet me interes nga mediat, shkruan “Kosovarja”.

Bënë përshtypje se përse Learta në të gjitha fotot e kësaj faze shfaqet në të zeza.

Ndryshe, ajo thotë dhe po ndihet e bekuar. Dhe, s’ka se si të jetë ndryshe./Kosovarja/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400