Simpson pozon me të brendshme (Foto)

16:36 / E mërkure, 11 Janar 2017

Ylli televiziv, Marnie Simpson ka shfaqur linjat e saj trupore.

Bukuroshja zeshkane është shfaqur me bikini duke nxjerrë në pah asetet e saj të formësuara.

24- vjeçarja me anë të kësaj fotografie ka bërë me dije se ka çfarë të tregojë, dhe këtë e bënë me plotë vullnet.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400