Skena të forta….Greta Koçi publikon pamje sensuale si rrallë herë

18:36 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

 

Këngëtarja Greta Koçi ka befasuar me zhveshjen e saj.

Rallë herë ndodh që këngëtarja të zhvishet kështu dhe gjithmonë ka treguar mjaft maturi dhe në postimet e saj.

Asnjëherë nuk i ka munguar sharmi edhe veshjet e ekzagjeruar nuk i shkojnë për shtat. Por këtë herë Greta ka ndarë disa momente relaksi ku pozon e veshur me rrobdëshan.

Me delikatesë ka treguar këmbët dhe gjoksin e saj. Dhe momenti i përmbylljes ishte heqja e peshqirit

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400