Snoop Doog do të debutojë me shfaqje teatrale

15:18 / E premte, 10 Gusht 2018

 

Reperi Snoop Doog së shpejti do të marrë pjesë në shfaqjen “Redemption of a Dogg” në bashkëpunim me motrën e yllit Tony Braxton, Tamar Braxton.

Sipas BBC kjo shfaqje është me regji, skenar dhe producent Je’Caryous Johnson.

Këtu do të portretizohet Snoop, emri i të cilit është Calvin Broadus, dhe luftën e tij të brendshme për të mbrojtur trashëgiminë e tij si dhe humbjen e një dashurie.

Albumi i tij i fundit “Bible Love” si dhe disa këngë tjera do të përdoren në këtë shfaqje.

Për herë të parë shfaqja do të prezantohet në Texas më 15 tetor.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400