Sommer Ray nuk i njeh stinët, “përvëluese” edhe në vjeshtë (Foto)

17:33 / E shtunë, 10 Nëntor 2018

Sommer Ray është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit, transmeton Indeksonline.

Ajo është shfaqur shumë seksi dhe provokuese veshur në bikini, teksa në duar mbante një mace të vogël.

“Gjeta këtë mace në Meksikë dhe e quajta Tulum” ka shkruar Sommer në këto imazhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400