Soni Malaj vetëm sa ka dalur nga frizerka…Por, i dështon vënja e qerpikëve artificial…

23:25 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, pos për këngët e saj ajo është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se sa është rregulluar dhe po duket shumë e bukur.

Mirëpo ajo që bie në sy është se po i vërehen shumë qerpikët artificial…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400