Sot festohet “Dita e verës”, ja si uron Albana Osmani (Foto)

10:57 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Albana Osmani është njëra nga prezantueset e njohura shqiptare

Së fundi, Albana ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim teksa po mundohet ta kap një pozë të mirë.

“Duke u munduar të kap një pozë të mirë vere. Urime dita e verës dhe urime krishtlindjet” ka shkuar Albana në këto imazhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400