Stand-up më i ri i Shukit, do shkriheni së qeshuri (Video)

20:38 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Shoumeni Mentor Shuki ka publikuar videon e stand-up-it të tij më të fundit, “Jetoje të djeshmen, se sot je e nesër s’je”.

Këtë stand-up Shuki e ka mbajtur më 7 nëntor, një ditë para zgjedhjeve qendrore në Amerikë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400