Stili i Erës ‘tërbon’ edhe rrugët e Nju Jorkut

23:06 / E martë, 12 Qershor 2018

 

Kanë mbetur vetëm dy ditë që nga Kampionati Botëror “Rusia 2018”

ashmë është bërë e ditur se kënga “Live it up”, nga Nicky Jam Will Smith dhe Era Istrefi do të bëj hyrjen e Botërorit,

E siç duket, këngëtarja nga Kosova është duke shijuar disa ditë pushimi në Nju Jork ku edhe po sjell imazhe tejet atraktive.

Në një të fundit ajo shfaqet me shumë stil, teksa merr pëlqime dhe komente të llojllojshme nga fansat e saj.

Ndryshe, “Live it up”, ka marrë mbi 15 milion klikime në kanalin zyrtar Youtube.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400