Stromzy fiton çmimin për albumin më të mirë në “BRIT Awards”

23:42 / E mërkure, 21 Shkurt 2018

Tashmë përfundoi mbrëmja më prestigjioze e muzikës në Britaninë e Madhe.

Çmimin e fundit i cili ishte albumi më i mirë në Britani, apo “Mastercard British Album of the Year” arriti të marr Stormzy

Ndryshe, kujtojmë se gjatë këtij evenimenti, këngëtarja shqiptare ka arritur të rrëmbej dy çmime.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400