Suanita sjell këngën ritmike “Problem”, menjëherë pritet mirë nga publiku

16:50 / E enjte, 12 Korrik 2018

 

Këngëtarja e re, Suanita Rrusta, ka publikuar projektin e ri të saj.

“Problem” titullohet projekti i cili është lansuar edhe me videoklip.

Kënga është punuar në muzikë nga Chipsi kurse stilimin e kanë bërë Joni Peci dhe Arbër Bytyçi.

Ndërkaq, videoklipi është punuar nga Max Production

Klipi është pritur shumë mirë duke arritur mbi 30 mijë klikime për vetëm një ditë.

Suanita është këngëtare e re e cila njihet për linjat trupore dhe performancat skenike.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400