Sugari e uron Nënën me këto fjalë (FOTO)

14:36 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Kjo pasi pikërisht sot nëna e artistit feston ditëlindjen e saj andaj në festën e madhe të së ëmës natyrisht se nuk do të mungonte as gëzimi i të birit.

Ai nuk harroi as ta urojë atë teksa zgjodhi Instagramin për ti kushtuar disa vargje asaj që e krijoi dhe e rriti atë.

Ky është postimi i plotë i bërë nga artisti me këtë rast mjaft të veçantë:

Sot eshte nje dite shume e veçant per mua dhe per gjithe familjen tone..!!! Sot eshte ditelindja e jote e dashura Nënë..!!! Ti qe me butesi, urtesi, edukate, kulture dhe me dashuri te pa-shterrun, ishe aty gjithmone per ne… Edhe kur gabonim, na permiresoje, kur e tepronim, na duroje… Ty qe ska fjale, qe pershkrun ndjenjat qe i kam ndaj teje… Ty oj Nanë, ty te du ma shume se veten… Zoti, qofte me ty gjithmone, e ty urime o shpirt prej loqkes t’zemres… Te don Sugari.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400