Do ta harroni çantën e shtrenjtë të Anitës kur ta kuptoni sa i kushtuan flokët

10:12 / E diell, 18 Shkurt 2018

32

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj njihet për shije të rafinuar

Dje, në një fotografi përkrah yllit botëror, Rita Orës, Anita dukej mahnitëse. Ajo që binte në sy ishin flokët e saj që i kishin shtuar bukurinë gruas së kryeministrit.

Për të arritur këtë pamje ajo kishte investuar shumë te majme në paruken e cila kishte kushtuar 1700 euro, sipas një burimi të Magazina.al.

Ditë me parë e kemi parë Anitën me një çantë prej rreth 1500 eurove, e cila ngjalli reagime të shumta në opinionin publik.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400