Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë

20:53 / E martë, 17 Prill 2018

 

Teuta Krasniqi është aktorja më e dashur për publikun shqiptarë. Ndonëse ka kohë që është në këtë profesion, ajo ende vazhdon të sjellë risi për publikun, transmeton ORAvip.

Ani pse është e angazhuar shumë në profesionin e saj, për të familja është gjëja më e rëndësishme. Teuta është nënë me fat e të dy vajzave, Tarës dhe Kaias.

Të dy motrat tashmë janë rritur dhe po e ndihmojnë atë në punët e shtëpisë. Shihni sa të punëtore duken dyja bashkë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400