Tayna dhe pozat e saj provokuese

19:19 / E premte, 17 Gusht 2018

Ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.
Reperja nga Prizreni, Tayna emër tashmë i njohur për të gjithë ne së fundmi u përfol për vjedhjen e klipit “Shqipe”.

Ndonëse dukej e tëra origjinale, Tayna siç shihet ka kopjuar tërësisht modelen dhe këngëtaren e huaj, Teyana Taylor.

Sido që të jetë, vëmendje të madhe ka rrëmbyer me fizikun e mrekullueshëm, i cili ju lë pa fjalë. Si shumë nga artistët e tjerë varësisht prej koncerteve edhe Doruntina po shfrytëzon disa ditë pushimi.

“Columbiana” dhe “Shqipe”, janë dy nga projektet më të suksesshme të artistes Shala.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400