Të dashuruarit hedhin imazhe romantike nga pushime (FOTO)

12:05 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Mimoza dhe Seldi po shijojnë pushimet në Republiken Domenikane.

Dy të dashuruarit kanë publikuar imazhe të ndryshme në rrjete sociale, shkruan Gazeta Infopress.

Duhet theksojmë se të dy duken tejet të bukur dhe janë njëri ndër çiftet e preferuara të show bizit.

mimi

Kujtojmë vitin që lam pas ata i dhan fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë./Infopress

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400