Tendenca e medies shqiptare për të shkaktuar trazira në trekëndshin Liberta-Flori-Elvana!

21:28 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Gjatë mbrëmjes së sotme në një nga portalet e Shqipërisë, është publikuar një lajm ku flitet për marrëdhënien e Liberta Spahiut, prezantueses kosovare me Elvana Gjatën, këngëtare.

Në fakt, sipas këtij portali, Liberta në rolin e të dashurës së Florit (lidhje kjo për të cilën Flori dhe Liberta nuk u prononcuar asnjëherë, pra nuk është lidhje e zyrtarizuar) ka ofenduar Elvanën, për të cilën është thënë se ka qenë e dashura e Florit (as kjo lidhje nuk u pranua kurrë publikisht) duke e quajtur të dështuar, shkruan lajmi.net

Në fakt, ky vlerësim i kësaj medie shqiptare ka ardhur si rezultat i një storie për Elvanën të përgatitur nga emisioni që udhëheq Liberta, ku thuhet se Elvana ka dështuar në Amerikë sa i përket përpjekjeve për të bërë karrierë atje dhe është rikthyer përsëri në Shqipëri.

screenshot_1erewrew

Por, nëse storia dëgjohet me kujdes, atëherë kuptohet se nuk përmendet askund që Liberta apo stafi i saj e kanë quajtur dështake Elvanën, madje, kanë lavdëruar për punën që e ka bërë për albumin e ri që e ka lansuar, madje i kanë uruar suksese në karrierë, shkruan lajmi.net

Në fakt, ky lajm i këtij portal është bërë si tendencë për të trubulluar ujërat mes personazheve në fjalë, por, duke qenë se nuk ka reagim nga asnjëra palë, atëhere i bie që gjërat janë në rregull mes tyre.

Më poshtë keni edhe videon ku mund ta dëgjoni saktë se çka flitet për Elvanën në këtë storie

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400