Tolgahan nuk ndalet, zgjedh tjera fjalë për ta uruar Almedën

19:35 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Aktorja shqiptare, Almeda Abazi sot po feston ditëlindjen.

E për këtë datë me rëndësi për të, ajo ka marrë një urim në mëngjes nga bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net

Por, Tolga nuk ndaloi me kaq.

Ai ka zgjedhur një tjetër foto për ta uruar gruan e tij, por kësaj here e ka uruar për përvjetorin e martesës, pasi Almeda dhe Tolga u martuan në ditëlindjen e Almedës vitin e kaluar.

“Zemra ime e bukur, e pastër, e dashura ime, gjithçka e mija. Urime ditëlindjen dhe përvjetorin dhe shpresoj që Zoti të na jap përvjetorë të tjer të mrekullueshëm, për të ecur së bashku më shumë, për të kapërcyer pengesat e vështira të jetës, për të qenë i lumtur dhe të qetë çdo herë. Unë të dua shumë, shumë” janë fjalët e Tolgas lënë fotos.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400