Tre shqiptarë në skenën e ‘Brit Aëards’ ku Dua mori trofeun e dytë (Foto)

22:35 / E mërkure, 21 Shkurt 2018

Dua Lipa në marrjen e çmimit të dytë në ‘Brit Aëards’ ka bërë një veprim të veçantë.

Ajo ka vendosur që trofeun e saj të dytë ta marrë bashkë me motrën e saj Rina Lipa dhe vëllain Gjin Lipa.

Nuk duhet harruar që Dua gjithnjë ka treguar se është nga Kosova, se ka familjare shqiptare dhe nuk ka hezituar të tregojë se si ka arritur deri tek suksesi që ka tani.

T

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400