Tuna zyrtarisht më s’është beqare. Foto e saj me Patrisin menjëherë pas kurorëzimit (Foto)

17:26 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin.

Sipas Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë e kurorëzimit në Komunën e Prishtinës, e më pas janë duke e festuar në një lokal të kryeqytetit.

Ndryshe Tuna është në pritje të fëmijës së parë me Patrisin tashmë burrin e saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400