U bë e famshme si “Sulltan Hurremi”, por sot aktorja ka humbur shkëlqimin shkaku i ndërhyrjeve estetike

15:00 / E enjte, 17 Maj 2018

Aktorja turke, Meryem Uzerli, e njohur më mirë si Hurrem i serialit Sulejman i Madhërishëm, është një nga mysafirët e festivalit të Kanës.

Në qilimin e kuq, ajo u prit me ovacione, megjithëse nuk kishte komente pozitive rreth pamjes së saj të fundit – buzët tashmë i ka më të trasha dhe faqet janë të tejmbushura shkaku i ndërhyrjeve estetike.

Ajo është fotografuar në shoqëri edhe të aktorit John Travoltës, i cili luan në një film biografik për kriminelin John Gotti.

Biondina 34-vjeçare është aktore turke me prejardhje gjermane dhe u bë e njohur edhe në saje të një bukurie natyrale.

Ajo la filmimin e serisë që i solli famë në botë dhe pas grindjeve dhe ngacmimeve të shumta prej partnerit Can Atesa, aktorja mendoi të kryej edhe një vetëvrasje.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400