U martua me milionerin e moshuar, 24 vjeçares i “bie qielli mbi kokë” kur zbulon se është…

02:36 / E mërkure, 24 Janar 2018

E takoi nëpërmjet një agjencie interneti dhe sapo kuptoi se ishte miliarder vendosi të martohej me të, por pas tre vitesh, një 24-vjeçare ka zbuluar të vërtetën tronditëse.

Ajo zbuloi se 68-vjeçari më të cilin ishte martuar ishte në fakt gjyshi i saj biologjik.

Sipas mediave amerikane, çifti nga Florida ka marrë vesh  rastësisht se janë një familje.

Doli që babai i saj ishte djali më i madh i bashkëshortit të saj të tanishëm nga martesa e parë.

Çifti u takua përmes një agjencie interneti. Edhe pse ata zbuluan një të vërtetë të tronditëse, vendosën të qëndronin së bashku dhe të mos divorcoheshin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400