U nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur

22:55 / E enjte, 19 Korrik 2018

Luiz Ejlli është një nga këngëtarët shqiptarë që më tepër se për muzikën kohët e fundit është lakuar për ndarjen nga partnerja e tij.

Luizi ishte në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamenares Jozefian Topalli. Ndarja e tij nga Megi u mediatizua dhe tashmë Ejlli vjen me nje deglaratë surprizuese.

“Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh Wifi në Gjirokastër pa pasword”,-shkruhej në foton e publikuar nga këngëtari në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400