U shqetësuam për shëndetin e tij, por shikoni si duket tani Johny Depp

20:39 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Javën e kaluar kishte ngritur shqetësime rreth paraqitjes së tij si i sëmurë. Por, kjo ka ndryshuar me të arritur në aeroportin e Varshavës në Poloni.

Aktori 55 vjeçar, Johny Depp, teksa po shoqërohej nga pjesëtarët e grupit të tij, Alice Cooper dhe Joe Perry, dukej mjaft trendi me një bluzë dhe xhinse, .
Johny dukej mjaft mirë pasi kishte arritur në aeroport

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400