Ujë e sapun! Por Oriola shfaq linjat seksi ju “tërbon” (FOTO)

12:13 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Ajo është ndër të komentuarat e momentit.

Oriola Marashi u bë antare e grupit më të kërkuar të Shqipërisë OTR, shkruan Gazeta Infopress.

Që nga atëherë asnjëherë nuk u ndal vëmendje drejtuar modelës seksi.

Oriola ka publikuar disa imazhe në Instagram ku shihet pa pikë grimi, dhe duket tejet simpatike.

Po ashtu pozat e saj janë tërbuese, ku nuk ka hezituar të shfaq gjoksin dhe belin./Infopress

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400