Upsss, Blero dhe Teuta në të njëjtin vend me Tarën ?

19:35 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

 

Është fëmiu dhe gëzimi i tyre i parë.

Dhe pavarësisht gjitha rrethanave, që të dy janë shumë të lidhur me të.

Dashurinë që kanë për Tarën nuk hezitojnë ta shprehin hapur si Teuta e po ashtu edhe Blero.

Por sot, një veprim i tyre ka befasuar ndjekësit.

Teksa Teuta ishte ajo që shpërndau fotografitë me Tarën, duke lënë mbishkrimin që “Së bashku është vendi ynë i preferuar” , edhe Blero pas disa minutash shpërndau një video të vajzës së saj në Instastory.

A është kjo shenjë që çifti ndodhen në vendin e njëjtë pranë vajzës së tyre

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400