Vajza e Amit dhe Ermalit nis të thyejë rekorde!

11:18 / E mërkure, 14 Mars 2018

Ndonëse ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë vogëlushja e Amit dhe Ermalit e ka “thyer” rekordin e parë.

Në rrjetin sociale Instagram ku babai i saj, komediani Ermali Mamaqi ka publikuar dhe foton e ardhjes së saj në jetë, pëlqimet kanë arritur më shumë se 165 mijë.

Foto e cila kishte arritur të thyente këtë rekord më parë ishte ajo e dasmës së çiftit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku me 130 mijë pëlqime.

Mesa duket vipat shqiptarë tashmë kanë një rekord të ri për të mundur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400