Vajza e deputetes demokrate sfidon hapur bishën e OTR

08:48 / E martë, 23 Janar 2018

Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më e lakuar.

Oriola Marashi, para disa kohësh mori pjesë në videoklipin e këngës “Mama” të Jonas Blue dhe William Singe.

Që atëherë ajo vetëm i ka ngjitur shkallët një nga një dhe nuk është ndalur.

Një fustan i gjatë, ka qenë modeli i fundit që ajo ka pozuar.

Por thuajse me të njëjtin model fustani ka pozuar edhe modelja e njohur Ada Deda, vajza e deputetes demokratee Albina Deda.

Të dyja vajzat duken shumë të bukura, dhe në formë, por ju mund të shihni të dyja në galerinë që shoqëron këtë lajm.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400