Vajza e Duda Balje shkëlqeu në mbrëmjen e maturës por vëmendjen e mori nëna e saj (Foto)

09:54 / E mërkure, 16 Maj 2018

Vajza e deputetes së Kuvendit të Kosovës nga grupi 6+, Duda Balje e ka përfunduar shkollimin e mesëm.

 Nga dita e mbrëmjes së maturës ishte nëna e saj ajo e cila ndau me ndjekësit disa imazhe në të cilat vajza e saj simpatike shkëlqen me pamjen, shkruan lajmi.net

Në këtë ditë të veçantë Zejna ka realizuar një fotosesion meq rast edhe deputetja e Kuvendit e ka shftrytëzuar rastin t’i bëjë disa për vete, dhe duket shumë atraktive.

Pozat e saj janë komentuar njësoj si edhe çdo paraqitje tjetër e Dudës e cila cilësohet si femra më e komentuar e Kuvendit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400