Vajza e Eli Farës heq dorë nga pozat provokative (Foto)

20:44 / E premte, 06 Janar 2017

 

Vajza e Eli Farës, Marina, ka hequr dorë nga pozat provokative.

Një nga femrat më seksi dhe njëkohësisht më provokative që edhe intimet i publikonte në publik, Marina, vajza e Eli Farës, duket se ka vendosur të ndryshojë.

Kështu së paku në një foto të fundit të publikuar prej saj në Instagram ajo shfaqet mjaft e bukur dhe e kuruar, teksa veshja ka zbuluar vetëm pjesën lart e cila është me një bluzë të mbuluar.

Marinën kështu të gjithë dëshirojnë ta shohin më shpesh, pasi e ka tepruar me dukjen e saj provokative.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400