Vajza seksi e Sylvester Stallones pozon vetëm në të brendshme

14:42 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Vajza e aktorit të njohur Sylvester Stallones, modelja Sistine Stallone ka befasuar me linjat saj trupore.

18 vjeçarja duket shumë seksi në të brendshmet me ngjyrë të zezë prej dantelle.

Sistine është njëra nga tri vajzat e bukura të aktorit të njohur Silver Stallone.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400