“Vajzat më zhvishen në zyrë, por unë jam ***”, biznesmeni shqiptar habit në emision

02:23 / E martë, 23 Janar 2018

Mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion të Blendi Fevziut ka gjetur vend tema e rasteve të abuzimeve seksuale të raportuara nga aktoret e Hollivudit.

Mes të ftuarve në panel, ka qenë gjithashtu edhe Elton Ilirjani, i cili është drejtues i një agjencie për rekrutimin e punonjësve.

Teksa ka pranuar bindjet e tij seksuale se është gay, Ilirjani ka rrëfyer gjithashtu se vajzat i zhvishen në zyrë për t’u punësuar, pa e ditur orientimin e tij.

Ndër të tjera ai tha:

Unë u kam thënë vajza mos u zhvishni. Unë i kam skualifikuar dy goca”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400