Vazhdojnë thumbimet mes Mozzik-Getinjo dhe ‘On Records’

22:14 / E premte, 20 Prill 2018

 

Ata dikur ishin pjesë e labelit ‘On Records’ por dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo vendosën të largoheshin.

Pas largimit ata e prishën miqësinë me ish bashkëpunëtorët. Jo vetëm kaq, por thumbimet mes tyre vazhdojnë ende edhe sot.

Këtë herë është Getinjo ai që ka ironizuar reperin e ‘Gang Gang’ me një postim ku mbështet këngën e re të armikut të tij, djalit që e rrahu Feron, Arjan Sjarina./Intv.al/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400