Vedatit nuk i dalin shoqëria e shkollës në takim, ky është reagimi i tij qesharak

23:26 / E martë, 12 Qershor 2018

 

Humoristi i “Stupcave”, Vedat Bajrami padyshim që është njeriu më inovativ dhe qesharak që mund të njihni.

Ai sonte ka dal me shoqërinë e shkollës “Gjin Gazulli”, për cka ka shkruar në Instagram,
Ajo që të bën të qeshësh është përshkrimi që Vedati i ka vënë fotos ku shihet me disa nga shokët e shoqet.

“Gjenerata e Luftës Gjin Gazulli Prishtinë ,Knaqësi ti takosh shoqërinë e shkollës së mesme klasa IV/1 mungojn edhe shum tjere disa si ka lon gruja disa burrat ,disa jan ne gyrbet,disa i ka marr lufta ,dy i ka shkel kerri n’zebra ,tre i ka zan rryma, 6 jan helmu edhe katër jan burg”, ka shkruar Vedati.

Fotoja e tij ka marr shumë pëlqime dhe komente të ndjekësve të tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400