Vëllezërit Xhaka publikojnë një foto nga fëmijëria e tyre: Ja si dukeshin ata dikur (Foto)

14:11 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Futbolli ndërkombëtarë tashmë në vete ka shumë futbollistë mjaft të njohur të cilët janë me origjinë shqiptare.

Dy nga më të suksesshmit në këtë drejtim janë padyshim vëllezërit e njohur Granit e Taulant Xhaka.
Njëri futbollist me Arsenalin e tjetri me Baselin e Zvicrrës të cilët po vazhdojnë suksesshëm të na bëjnë krenar çdo ditë e më shumë.

Dita e sotme njërin nga vëllezërit e gjeti nostalgjik për kohën e shkuar teksa publikoi një fotografi pikërisht nga ajo periudhë.

Taulanti ishte ai i cili zgjodhi të bëjë një gjë të tillë duke na dhënë pak a shumë një pasqyrë të fëmijërisë së tyre.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400