Veshja e Ritës merr vëmendjen, ja me çka doli këngëtarja në koncert

22:34 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon përformancën e saj në Prishtinë.
Por, një vëmendje të madhe mori veshja e saj, e cila nuk ka se si t’i ikë syrit të paparazzit.

Lajmi.net ka siguar një fotografi ku këngëtarja shihet se është kthyer prapa me kurriz, duke zbuluar të pasmet bombastike, nga veshja tejet e shkurtë.

Përpos se me zë, Rita të pranishmit në koncert do t’i ndezë edhe me pamjen e saj tejet seksi.

28116929_10156111490869362_58259410_n

28109761_10156111497094362_461966372_n

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400