Vetëm Geta Beqa mund ta bëjë këtë me mëngjes!

15:04 / E enjte, 26 Prill 2018

 

Geta Beqa është njëra nga modelet më të komentuara të fitnesit

Në imazhet e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” tregon se si e ka filluar mëngjesin ajo.

Sigurisht, me ushtrime dhe fitnes kurse peshat duket se janë specialiteti i saj.

Nuk i keni parë asnjëherë, këto janë tri vajzat e Geta Beqës!

“Mos ndalo” kishte shkruar Geta në këto imazhe.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400